1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

Klanten getuigen

Renata Post - NL

Als enige Nederlanders mee geweest met Kortweg, het was echt geweldig. Compleet verzorgd vanaf moment dat je op het vliegveld aankomt, tot dat je weer in het vliegtuig stapt. Hotel is goed verzorgd, goed ontbijt, na het fietsen warm en koud buffet, en ook ’s avonds weer goed en genoeg eten! De routes zijn afwisselend door een mooie en rustige omgeving en je kunt elke dag kiezen met welke groep je mee wilt fietsen. Goede begeleiding, in de volgwagen is genoeg drinken en eten.
Daarnaast is het weer echt goed, fietsen in de korte broek in december! Na de ritten kun je lekker ontspannen in het zwembad, sauna of bubbelbad. Of je neemt een heerlijke massage!
Kortom, een week fietsen in Mojacar met Kortweg is echt een aanrader.

Renata Post - NL
Join Kortweg join Kortweg

MTB stage Mojacar

19/10
-
27/10

Wielerstage

Prijs: € 589,00
Exclusief : vliegticket
Deze stage boeken

Het Andalusische Mojacar ligt op ongeveer 2200 km van Brussel en op zo’n 90 km van Almeria. De gemiddelde winterse temperatuur bedraagt 17° graden en bovendien geniet Mojacar van een microklimaat. Het oude Moorse stadsgedeelte is gelegen op een heuveltop aan de voet van de Sierra Cabrera.
De hoogste top van de Sierra Cabrera is 919m hoog en zodoende biedt deze regio een zeer grote verscheidenheid aan single tracks op onverharde paden. Alle ritten vertrekken onmiddellijk aan het Marina Playa hotel.

Hotel Marina Playa 4* ligt op nauwelijks 50m van de zee, 3 km van het toeristische centrum van Garrucha en op 6 km van oude centrum van Mojacar en is sedert een 2 tal jaar de vaste stageplaats van de wielerstages van Kortweg.
Het hotel biedt 334 kamers, allen met ruime 135 cm twin bedden, overdekt buitenzwembad en gratis professionele fitness en gratis Spa mogelijkheden. De ruime bar biedt diverse ontspanningsmogelijkheden.
Alle maaltijden zijn in buffetvorm en bieden een zowel warme als koude keuze met vlees en vis.
Water en huiswijn zijn steeds in de prijs inbegrepen bij alle maaltijden.

Data: iedere week vanaf 5 oktober tem 22 december 2012

Prijs : € 589,00
Toeslag single kamer : € 95,00
Niet fietser : - € 80,00 per persoon

INCLUSIEF

  • Verblijf in VOL pension met water en huiswijn bij de maaltijden !
  • Huur Specialized Stumpjumper HT 29" - model 2013 !
  • Ruime & energierijke Performance bevoorrading voor & tijdens de ritten
  • Luchthaventransport van en naar het hotel
  • Fietsbegeleiding in 2 groepen (medium & high level) door ervaren MTB gidsen
  • Technische & medische assistentie
  • Ruime afgesloten & professionele fietsenstalling in de ondergrondse hotelparking met aparte toegang voor de fietsers
  • TV Vlaanderen beschikbaar in de Irish Pub
  • GRATIS gebruik technisch/poetsmateriaal Kortweg & bike wash
  • GRATIS wasdienst ter beschikking
  • GRATIS gebruik van professionele fitness, sauna, stoombad & jacuzzi en Tacx rollenbanken
  • GRATIS Wifi
  • Masseur & technieker aanwezig

 EXCLUSIEF

  • Vlucht met Jetairfly vanuit Charleroi naar Murcia à boeking vlucht door Kortweg na ontvangst voorschot aan dagprijzen
  • Annulatie & all risk verzekering
  • Fueltoeslagen en luchthaventaksen verhogingen
  • Persoonlijke uitgaven

We raden aan om een annulatie verzekering of All risk verzekering af te sluiten. Gelieve hiervoor rechtstreeks contact op te nemen met mevr. Bernice Ilegems bij Mare Tours via 016/509 310



Download reisinfo in PDF
Reis- en fietsprogramma


Vrijdag

  • vertrek op vrijdagnamiddag vanuit luchthaven Charleroi met bestemming Murcia/San Javier met Jetairfly
  • luchthaventransfer Murcia/San Javier - hotel Marina Playa te Mojacar
  • diner & check inn kamers
Zaterdag

  • ontbijt vanaf 8h
  • verzamelen - afstellen Specialized Stumpjumper 29" & klaarmaken in de Kortweg service course
  • gezamenlijke rit +/- 50 km
  • lunch in het hotel na retour rit
  • mogelijkheid tot massages & onderhoud fiets
  • diner
  • voorstelling MTB stage
Zondag & tem vrijdag
  • ontbijt vanaf 8h
  • groep 2 : groepsrit met start om 9h45
  • groep 1 : groepsrit met start om 10h00
  • lunch in het hotel na retour rit
  • mogelijkheid tot massages & onderhoud fiets
  • diner
Zaterdag
  • ontbijt vanaf 8h
  • groep 1 & 2 : start om 9h voor een laatste groepsrit
  • lunch hotel
  • check out +/- 13h
  • bustransfer van hotel Marina Playa naar luchthaven Murcia/San Javier
  • retourvlucht van Murcia/San Javier naar luchthaven Charleroi met Jetairfly met aankomst rond 23h
De MTB stages in Mojacar staan open voor iedere sportieve & getrainde fietser met een basis kennis van MTB rijtechniek
Het bergachtige en ruwe achterland van Mojacar en omgeving heeft een grote verscheidenheid aan niet bewegwijzerde paden.
De routes die Kortweg ontwikkelde gaan over +/- 80% single tracks

Groep 1 fietst dagelijks tussen de 50 à 80km
Groep 2 fietst dagelijks tussen de 40 à 60km
Wisselen tussen beide groepen is steeds mogelijk.
Het fietsprogramma wordt dagelijks met de deelnemers in overleg aangepast, naargelang niveau, weersomstandigheden en technische vaardigheden

Inschrijven op de nieuwsbrief

Ontvang als eerste nieuws over nieuwe stages en interessante aanbiedingen